Moda z pazurem

Darksus to marka dla kobiet eleganckich i niepokornych, które cenią sobie biznesowy look z nutą ekstrawagancji. Ubrania autorstwa projektantów tej marki zachwycają prostym i pomysłowym designem. Obok grzecznych, przyciągających wzrok niebanalnym kolorem płaszczy i sukienek w ofercie marki znajdziecie odważne suknie wieczorowe wykonane z cienkiej poliestrowej skóry, odkrywające nogi w stylu cut out lub rozbudzające wyobraźnię głębokimi rozcięciami.

Business Class

Business Class to nowa kolekcja Darksus, w której dominują eleganckie ubrania do biura. Odkryjecie w niej klasyczne sukienki z długim rękawem, ołówkowe spódnice, bluzki o intrygujących krojach i płaszcze. Biznesową kolekcję Darksus wyróżniają niebywały smak i minimalizm, idące w parze z detalami podkreślającymi indywidualność ubrań, takimi jak baskinki, fantazyjne rozcięcia i kontrafałdy.

Marki_00201. Sukienka Darksus >> 02. Bluzka Darksus >> 03. Bluzka Darksus >> 04. Sukienka Darksus >> 05. Płaszcz Darksus >>

Dark Edition

Alternatywą dla linii ubrań biznesowych jest kolekcja Dark Edition, w której dominują odważne ubrania wieczorowe utrzymane w czerni. Projektanci zadbali o to, aby przygotować propozycje stylizacji z sukienkami, spódnicami i spodniami. Silnym i wyróżniającym akcentem tej kolekcji jest skóra, z której wykonana jest większość ubrań.

Marki_00101. Suknia Darksus >> 02. Bluzka Darksus >> 03. Sukienka Darksus >> 04. Sukienka Darksus >>

Klasyczny szyk

W kolekcji Darksus przeważają barwy, które nigdy nie wychodzą z mody: czernie, biele, beże, granaty i popiele. Podobnie jest z krojem, który zachwyca prostotą i uniwersalnością. Dzięki temu możesz być pewna, że ulubione ubrania tej marki z pewnością założysz na niejedną okazję.

tagged in Darksus